Jesteśmy z Wami od 1989 roku.

Firma AUTO-START to Ośrodek Szkolenia Kierowców, który od 1989 roku zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu kursantów. Cieszy nas fakt, że tak często polecani jesteśmy przez naszych absolwentów. AUTO-START zatrudnia wykwalifikowaną kadrę instruktorów z wyższym wykształceniem, posiadającą m. in. uprawnienia egzaminatora państwowego. Dla firmy pracują również psycholog, pedagog oraz ratownik medyczny. AUTO-START posiada własne pojazdy szkoleniowe zgodne z tymi, jakie występują na egzaminie państwowym w WORD Bydgoszcz, a także własne biuro, salę wykładową z pracownią komputerową oraz dwa place manewrowe zlokalizowane w pobliżu firmy. Siedziba AUTO-START mieści się przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 17 w Bydgoszczy. Proces dydaktyczny w AUTO-START dostosowany jest zawsze do potrzeb i możliwości każdego uczestnika kursu. Nowe kursy otwieramy co 2-3 tygodnie. Terminy zajęć teoretycznych uzgadniane są z grupą na spotkaniu organizacyjnym. Zajęcia prowadzi egzaminator państwowy Maciej Puziak. Część praktyczna realizowana jest w godzinach od 6 do 22 (od poniedziałku do niedzieli). Jeździmy m. in. po trasach egzaminacyjnych w Bydgoszczy. 

 

 

Chcemy, żeby nasi absolwenci bez trudu zdali egzamin państwowy, ale także bez problemu radzili sobie po odebraniu dokumentu prawa jazdy.


Praktyka planowana jest samodzielnie przez kursanta on-line:

planowanie.auto-start.pl (dostępna jest również wersja mobilna).

Każdy kursant, po zakończeniu szkolenia teoretycznego otrzymuje indywidualny login i hasło do planowania szkolenia praktycznego. System pozwala kursantowi na wybór instruktora i terminu jazdy, co umożliwia nam weryfikację kadry instruktorskiej. Pracę mają tylko najlepsi, ci z którymi chcecie Państwo jeździć. Każdy nasz absolwent ma możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach teoretycznych, celem uzupełnienia wiadomości, lub zapoznania się z przepisami po ich zmianie.

Powrót do strony głównej

-
copyright ©2020 L auto-start, powered by 01studio.eu